Додатки для спортивних ставок: букмекерські контори в Вашому смартфоні

Ще декілька років тому бетори могли тільки мріяти про букмекерські контори, в яких можна опинитися одним помахом пальців, а сьогодні – це реальність. Ставки на спорт, статистика, аналітика, прогнози та коефіцієнти – все це в Вашому смартфоні. Ви можете робити мобільні ставки, лежачи вдома на дивані чи крокуючи у справах, тільки відкривши очі вранці чи після вечірнього випуску новин, одним словом – будь-де та будь-коли, і все завдяки мобільним додаткам.

Як обрати кращі додатки для спортивних ставок, на які бонуси розраховувати та як робити ставки на спорт прямо зі свого смартфону – в нашому матеріалі.

Як обрати кращі мобільні додатки для спортивних ставок?

Існує величезна кількість мобільних додатків для спортивних ставок, одні представлені повним спектром ставок на спорт та азартних ігор, інші – розраховані на обрані види спорту, одні пропонують вищі коефіцієнти, інші – нижчі, є ті, що ваблять насиченими кольорами та приємною анімацією, й такі, що вміщують ґрунтовні статистичні дані. Ви можете обрати зручні для себе додатки для спортивних ставок, проте дозвольте дати Вам кілька порад. 

Є декілька важливих моментів, на які Вам слід звернути увагу, перш ніш здійснити вхід в систему мобільного додатку та розпочати гру.

 • Безпека. Переконайтеся, що обрані Вами додатки для ставок на реальні гроші розроблені надійними провайдерами онлайн-ставок, які мають ліцензію державного зразка. Обирайте виключно надійні додатки для спортивних ставок з задовільними відгуками та великою кількістю шанувальників.
 • Бонуси. Кожного дня з’являються нові додатки для спортивних ставок, які пропонують щедрі привітальні бонуси для нових гравців. В свою чергу, вже існуючі мобільні додатки намагаються втримати аудиторію гравців, пропонуючи реалоад бонуси та програми лояльності. Користуйтеся бонусами, які надають букмекерські контори та не забувайте читати правила та положення, щоб дізнатися чи знадобиться для отримання бонусу внесення депозиту, вхід в систему та чи можна користуватися бонусами на всі ставки на всі види спорту.
 • Банківська підтримка. Обирайте такі додатки для спортивних ставок, які дозволяють миттєво класти гроші на Ваш банк-рол та швидко виводити виграш зручним для Вас способом.

Окрім цих головних факторів, зверніть увагу на зручність інтерфейсу, швидкість завантаження даних, розміри коефіцієнтів та варіативність мобільних ставок.

Додатки для спортивних ставок

Мобільні сайти онлайн-ставок VS мобільні додатки для спортивних ставок

Найближчим часом ми чекаємо запуску сайтів для онлайн-ставок в Україні, який відбудеться одразу після отримання букмекерськими конторами ліцензій відповідно до закону про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Як тільки з’являться сайти онлайн-ставок, букмекерські контори пропонуватимуть завантажити мобільні додатки або використовувати мобільну версію сайту. Мобільна версія сайту – це зручний варіант гри, проте Ви повинні знати про переваги додатків для ставок на реальні гроші.

По-перше, Ви можете користуватися мобільними додатками будь-де та будь-коли: можете більше не перейматися, якщо згадали про матч за хвилину до його початку й не турбуватися, якщо застрягли в пробці чи чекаєте на свою чергу на касі супермаркету. По-друге, Ви можете робити ставки більш ефективно: Ви можете слідкувати за змінами коефіцієнтів в реальному часі, швидко перевіряти аналітику гри, обирати найкращий час для ставок та миттєво робити ставки на виграшні комбінації.

Як робити ставки на мобільному пристрої?

Для того, щоб зробити ставку на своєму смартфоні, необхідно завантажити мобільний додаток, адаптований спеціально для Вашого пристрою та здійснити вхід в систему. Лише 2 простих кроки та Ви триматимете цілу букмекерську контору у своїх руках.

Для того, щоб мобільний додаток працював безпомилково, переконайтеся, що обрали програму, розроблену для Вашої операційної системи.

Як завантажити і встановити мобільний додаток для ставок на Android

Для того, щоб завантажити і встановити мобільний додаток для ставок на Android, необхідно виконати наступні дії:

 1. Перейти на сайт букмекерської контори, відшукати логотип Android та натиснути.
 2. Перейти в налаштування телефону та надати дозвіл на завантаження програм з невідомих джерел. Це необхідно виконати, тому що компанія Google не дозволяє публікувати в Маркеті додатки азартної тематики, а всі програми завантажені напряму з мережі Інтернет, сприймаються смартфоном, як підозрілі.
 3. Після перенаправлення на сторінку завантаження, натиснути “Завантажити” та дочекатися виконання операції.
 4. Пройти реєстрацію або авторизацію, виконуючи покрокові поради мобільного додатку.
 5. Здійснити вхід у систему та розпочати гру.

Як завантажити і встановити мобільний додаток для ставок на iOS

Завантажити і встановити мобільний додаток для ставок на iOS ще простіше, просто виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте AppStore та знайдіть необхідний мобільний додаток.
 2. Натисніть “Завантажити” та дочекайтеся завершення операції.
 3. Перейдіть в додаток та пройдіть реєстрацію або авторизацію, якщо Ви вже маєте обліковий запис.
 4. Здійсніть вхід у систему та розпочинайте гру.

Поширені запитання про мобільні ставки

На нашому сайті Ви можете знайти відповіді на будь-які Ваші питання про мобільні ставки та додатки для ставок, процедури їх завантаження та встановлення, бонуси, переваги та особливості використання. Відповіді на найпоширеніші запитання дивіться нижче.

Які програми для ставок найкращі?

Кожен обирає зручний для себе додаток для спортивних ставок, і, якщо Ви скористалися нашими порадами щодо вибору мобільного додатку, можете не сумніватися у своєму виборі. Дотримуйтесь наших рекомендацій й ніщо не зможе зіпсувати Вашу гру. Кращі мобільні додатки для ставок отримують такий статус, якщо відповідають певним критеріям, які ми ретельно перевіряємо й аналізуємо, але є кілька фундаментальних чинників, які роблять додаток для спортивних ставок найкращім.

Для початку, кращі мобільні додатки для ставок повинні пропонувати широкий спектр варіантів ставок на спорт, включаючи футбол, баскетбол, хокей, теніс і багато іншого, зокрема з  підтримкою ставок в реальному часі.

Окрім того, щедрі привітальні бонуси та програми лояльності, як бездепозитні бонуси чи безкоштовні ставки, є обов’язковими для будь-якого клієнтоорієнтованого додатка для ставок. Безпечне й просте здійснення банківських операцій, зручний інтерфейс та якісний сервіс підтримки клієнтів – все це ознаки найкращий мобільних додатків для ставок.

Чи безпечні додатки для ставок на реальні гроші?

Безперечно так. Часи, коли ставки на спорт були ризикованою справою, минули. Якщо Ви скористалися нашими порадами щодо того, як обрати мобільний додаток для ставок та як встановити мобільний додаток, розроблений для Вашої операційної системи, можете не перейматися – Ви та Ваші гроші в повній безпеці.

Що таке бонуси для мобільних пристроїв?

Іноді, букмекерські контори пропонують особливі бонусні пакети, які не доступні користувачам сайту, у своїх мобільних додатках. Зазвичай Ви можете судити, наскільки щедрим є додаток для спортивних ставок, за кількістю бонусів, які він пропонує, а також за цінністю таких пропозицій. Більше бонусів означає більше винагород для Вас як для кінцевого споживача. Користуйтеся додатковими можливостями та хай щастить!