Ставки на спорт в Україні

Ставки на спорт в Україні – звична річ для кожного українця. Щодня ми бачимо рекламу букмекерських контор по дорозі на роботу чи під час перегляду фільму. Кожна людина, що має кредитну карту, може спокійно робити прогнози на спорт та виводити свій виграш, проте як це робити, з ким грати та чи легальний гемблінг в Україні – важливі питання. Про це та багато іншого в нашому матеріалі.

Що робить букмекерські контори хорошими та на що звернути увагу?

З розвитком ігрового світу з’явилися й твердо закріпилися в нашому лексиконі поняття гемблінгу та бетінгу. Гемблінг – це загальна назва всього, що стосується азартних ігор: самого процесу, організації та структури гри, усіх ігрових дій, а бетінг – діяльність пов’язана з передбаченням подій та встановленням ставок на певний результат.

Не так давно, на вулицях будь-якого міста можна було зустріти масу пунктів приймання ставок на спорт. Безперечно, в таких місцях можна зустріти однодумців та насолодитися атмосферою бетінгу, проте час йде й наразі відбувається безліч ігрових подій на тисячах ігрових сайтів.

Говорячи простими словами, ігровий сайт, або сайт з азартними іграми, – це онлайн-платформа, на якій Ви можете робити букмекерські ставки онлайн на різні види спорту та грати на реальні гроші. Безперечно, віртуальні букмекери мають безліч переваг, але при виборі оператора онлайн-бетінгу слід звернути увагу на декілька основних моментів.

По перше, онлайн-платформа повинна бути легальною, тобто мати діючу ліцензію на азартні ігри, це дозволить Вам впевнитися в тому, що букмекерська контора працює чесно, безпечно і законно, й головне: ніщо не зіпсує Ваші враження від захопливої гри. По друге, хороший сайт онлайн-ставок на спорт має пропонувати широкий спектр варіантів ставок на різні спортивні події, зокрема в реальному часі. Третє, проте не менш важливе, – надійні способи внесення та виводу коштів: сучасні букмекерські контори пропонують зручні механізми управління Вашими транзакціями.

Й останнє, та найцікавіше для кожного гравця, – вітальні заохочення та програми лояльності, здатні зробити Вашу гру ще приємнішою. Існує ще один приємний бонус від більшості онлайн-платформ – мобільні додатки для спортивних ставок, які надають Вам можливість грати будь-де та будь-коли: під час прогулянки з друзями чи подорожі на роботу, сидячи на трибунах стадіону чи вдома на зручному дивані, Ви можете робити прогнози на спорт та отримувати задоволення від гри.

Ставки на Спорт

Які типи ставок на спорт існують та як виграти більше?

Існує три основні типи ставок на спорт: «ординар», «експрес» та «система». Вони відрізняються результативністю та способом розрахунку.

Ординар – це найпоширеніший тип парі серед клієнтів букмекерських контор, це ставка, в якій потрібно передбачити результат тільки однієї події. Ви обираєте подію з певним коефіцієнтом, робите ставку та, якщо вибір виявився вдалим, отримуєте свій виграш.

Розмір виграшу в такому разі дорівнює добутку поставленої суми та коефіцієнта події. З одного боку Ви прогнозуєте тільки один результат в окремо взятому матчі, що є простим і відносно надійним, проте з іншого, Ваш виграш зазвичай має менший коефіцієнт в порівнянні з типами ставок «експрес» та «система».

Експрес – це ставка, в якій потрібно передбачити результат більш ніж однієї події одночасно. Ставка типу «експрес» являє собою будь-яку комбінацію ординарів з будь-яких видів спорту: в неї входить відразу кілька результатів, спрогнозованих гравцем.

У разі якщо хоча б одну подію в експресі не вгадано, весь експрес вважається програним. Коефіцієнт виграшу обчислюється шляхом перемноження коефіцієнтів виграшу всіх подій, що входять в експрес. Розмір виграшу дорівнює добутку поставленої суми та коефіцієнта виграшу експреса. Зрозуміло, що з кожною доданою до експреса подією загальний коефіцієнт збільшується, як і ризикованість Вашої ставки.

Система – комбінація експресів заданого розміру з наперед визначеною певною кількістю подій. Кожна комбінація в системі розраховується як окремий експрес. Ви робите певну ставку на кілька подій і вказуєте розмірність системи (наприклад, зіграють 2 з 3, 3 з 4 і т.д.).

Якщо всі події зіграють, Ви виграєте за перемноженими за особливою формулою коефіцієнтами. Загальний коефіцієнт системи значно менший, ніж в експресі, проте якщо одна або кілька ставок програють, у Вас все одно є шанс залишитися в плюсі ​​або хоча б повернути частину ставки.

Деякі онлайн-букмекери пропонують інші видів ставок. Всі вони ґрунтуються на основних типах ставок й Ви можете обирати зручний та вдалий на Ваш погляд варіант для кожної своєї гри.

Найпопулярніші види спорту, на які можна робити букмекерські ставки онлайн в Україні

Щодня відбуваються сотні спортивних подій, ставки на які можна робити онлайн. Найпопулярнішими видами спорту, на які роблять ставки в Україні, є футбол, теніс, хокей та баскетбол. Букмекерські компанії постійно працюють над різноманіттям ігрових подій й пропонують робити ставки онлайн і на незвичайні події, що відбуваються у світі кіберспорту, політики та розважальних шоу.

Чи легальні ставки на спорт в Україні?

Для того, щоб зрозуміти сучасний стан справ в законодавстві України з приводу державного регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, необхідно повернутися на декілька років назад.

В 2009 році набрав чинності закон «Про заборону грального бізнесу в Україні». З того часу на території країни припинили видавати відповідні ліцензії, оформлені раніше просто анулювали, закрили казино, а для порушників ввели фінансові санкції. За цей час своєї популярності набули численні онлайн-платформи, які є цілком безпечними, адже послугами топу букмекерських контор користуються мільйони людей по всьому світу й надбана репутація є важливим фактором безпеки гравців. У підсумку Україна потрапили в абсурдну ситуацію, коли в країні заборонено гральний бізнес, але будь-яка людина може робити ставки на спорт онлайн.

В 2020 році був прийнятий Верховною радою України та підписаний Президентом України закон “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”. Одним з видів діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, які дозволяється організовувати та проводити На території України є букмекерська діяльність в букмекерських пунктах та в мережі Інтернет. Важливо зазначити, що ставки можна робити тільки на реальні події, приймати ставки на результати віртуальних ігор чи подій, результат яких визначається генератором випадкових чисел, заборонено.

Як робити ставки на спорт в Україні?

Розпочинається нова ера онлайн-бетінгу в Україні й найближчим часом очікується запуск нових веб-сайтів онлайн-ставок на спорт. Якщо Ви знаєте як грамотно підійти до вибору букмекерських контор, які типи ставок існують та як робити ставки на спорт, впевнилися в тому, що ставки на спорт в Україні – легальні та хочете відчути спортивний азарт, драйв і гостроту відчуттів, слідкуйте за оновленнями нашого сайту й отримуйте найактуальнішу інформацію про стан справ.

Онлайн-ставки на спорт F.A.Q.

Чи законні онлайн-ставки на спорт в Україні?

Онлайн-ставки на спорт абсолютно легальні та регулюються законом “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”. Проте організація та проведення букмекерської діяльності в Україні підлягає ліцензуванню й заяви про отримання ліцензії розглядаються уповноваженим органом впродовж 15 днів, тож ми очікуємо запуску нашого сайту й мобільного додатку для спортивних ставок найближчим часом.

Що таке live-ставки на спорт?

Live-ставки на спорт – це ставки на події, які відбуваються в реальному часі. Концепція live-ставок передбачає розміщення ставок після того, як гра або матч розпочалися. Обираючи live-ставки, Ви можете розраховувати на більшу варіативність ставок та вигравати більше, маючи змогу змінювати власну стратегію під час гри.

Де знайти найкращі сайти для ставок на спорт?

Відповідь на це питання Ви можете знайти на нашій сторінці, присвяченій найкращим сайтам для ставок в Україні.

Чи доступні в Україні мобільні додатки для спортивних ставок?

Законодавчо так, проте практично легальних мобільних додатків для спортивних ставок в Україні поки що не існує, адже мобільні додатки розробляються після запуску сайту, що можливо тільки за умови отримання ліцензії.