Як робити ставки на хокей онлайн

За популярністю ставки на хокей не можуть порівнятися з футболом чи баскетболом, проте не в Україні, адже в північній Європі, Америці та Канаді хокей має попит мільйонів глядачів та беторів, які щодня уважно слідкують за подіями хокейного світу. 

Хокей – це найшвидша у світі командна гра, важко знайти інший вид спорту з такою ж потужною енергією, невловимою швидкістю та невгамовною силою суперництва. Хокейні ігри мають подібні до футбольних формати ліг та кубків, що відбуваються на клубному рівні та на арені міжнародних змагань, й, відповідно, схожі ринки ставок. 

З нашого матеріалу ви дізнаєтесь, як робити ставки на хокей й отримувати максимальне задоволення від гри.

Ставки на хокей: переваги та недоліки

В хокей грають дві команди по 6 гравців – 5 гравців у полі та 1 воротар. Тривалість гри – одна година, розділена на 3 періоди по 20 хвилин. Мета гри – забити більше голів, ніж команда суперника, тобто більше разів завести в ворота суперника шайбу за допомогою ключки. 

Механіка гри дуже нагадує футбол, тому якщо ви розумієте, як працюють футбольні ринки ставок, ви легко опануєте ставки на хокей. Можна робити ставки на переможця ліги чи кубку, переможця окремої гри чи окремого періоду, результати гри окремих команд та гравців.

ставки на хокей онлайн

Ставки на хокей мають свої переваги та недоліки. Серед переваг можна виокремити непередбачуваність гри та високу частоту матчів. Нерідко зустрічають випадки, коли команда збирається з силами та стає переможцем, здавалося, вже програної гри. Така непередбачуваність за умови правильної стратегії може стати вашою перевагою, коли ви робите ставки на хокей під час гри з високими коефіцієнтами. 

Щодо високої частоти матчів, які відбуваються декілька разів на тиждень, ви маєте змогу робити прогнози на спорт, слідкувати за формою гравців, складом та настроєм команд, й, відповідно, якісно аналізувати хокейні події.

Серед неоліків – невелика кількість трансляцій та низькі ліміти ставок. Виключенням в обох випадках є Національна хокейна ліга, більше відома як НХЛ, проте про це далі в нашому матеріалі.

Найпоширеніші типи ставок

Ринки ставок на хокей відрізняються своєю різноманітністю, деякі з них мають загальний характер, а деякі є унікальними для цього виду спорту. Ось список найпопулярніших з них.

 • Результати ліги/ кубку – ставка на конкретну команду, яка стане переможцем конкретного змагання. Тільки в НХЛ в кожній з двох конференцій будуть розіграні два титули дивізіону. Вісім кращих команд кожної конференції зустрінуться у плей-офф, а дві кращі команди змагатимуться за приз принца Уельського в східній конференції та кубок Кларенса С. Кемпбелла в західній, після чого переможці продовжать боротьбу за Кубок Стенлі.
 • Результат матчу. Просто обираєте фактичного переможця гри. Існує й інша варіація ставки на результат матчу, яка має одну важливу особливість: ви обираєте команду з умовою, що вона переможе в основному часі. В хокейних змаганнях не існує результату нічия, й, в разі, якщо матч завершився з однаковим результатом обох команд, переможцем стає команда, яка першою забила гол в додатковому часі. Це означає, що ваша ставка на команду, яка перемогла за умови додаткового часу, не зіграє.
 • Фора. Як і в інших видах спорту, фора – це гандикап однієї з команд, з яким ви можете на неї зробити ставки на хокей. Наприклад, якщо ви поставили на фору -1.5, вам слід перейматися про те, щоб ваша команда виграла з різницею не менше двох шайб. Якщо ви ставити на фору +1.5, ви передбачаєте, що обрана команда не програє з різницею більше ніж в одну шайбу.
 • Тотал – сумарна кількість шайб, забитих в матчі. Ви маєте певне, частіше дробове, число й ставите на те, чи буде голів більше або менше. Наприклад, якщо ви вважаєте, що буде забито не більше п’яти голів, ваша ставка буде -5.5, а якщо ви вважаєте, що буде забито не менше шести голів, ваша ставка – +5.5.
 • Точний рахунок. Просто спробуйте передбачити точний рахунок за результатом гри, або нічию з точним рахунком за результатом основного часу. 

Хокейні ліги

Міжнародна федерація хокею нараховує близько 74 членів, які грають на аматорському та професійному рівні. За рік відбувається декілька хокейних турнірів та змагань, на які ви можете робити ставки на хокей. Про найпопулярніші з них – далі в нашому матеріалі.

 • Зимові Олімпійські ігри. Хокей, один з найпопулярніших та найвидовищніших видів спорту зимових Олімпійських ігор. Не дивлячись на те, що кращі команди мають у складі професійних гравців з НХЛ й інших професійних ліг, золота медаль Олімпійських ігор залишається вищою нагородою для багатьох хокеїстів.
 • Світовий чемпіонат. На відміну від Олімпійських ігор, які відбуваються раз на чотири роки, світовий чемпіонат з хокею проводять щороку. В ньому беруть участь 16 кращих національних збірних світу у своєму зоряному складі.
 • Національна хокейна ліга (НХЛ) – наймасштабніша подія хокейної індустрії у світі, яка відбувається в Північній Америці й складається з 30 команд з Канади та США. НХЛ розділяється на Східну та Західну конференції. Регулярний сезон триває з початку жовтня до середини квітня, за ним йде плей-офф за участі 16 команд, й логічним завершенням змагань є фінал Кубка Стенлі.
 • Континентальна хокейна ліга (КХЛ) – це міжнародна професійна хокейна ліга, започаткована в 2008 році, яка складається з 28 команд з країн східної Європи. КХЛ – ліга номер 1 в Європі та Азії й за популярністю займає друге місце у світі після НХЛ.
 • Шведська хокейна ліга (ШХЛ) – вища ліга західної Європи, до якої входять 14 команд. Це пов’язано з тим, що хокей – найпопулярніший та найрезультативніший спорт в Швеції, зокрема шведська національна збірна 9 разів перемогла в чемпіонаті світу й двічі на Олімпійських іграх.
 • Американська хокейна ліга (АХЛ) – своєрідна підготовка кадрів до НХЛ. Вона відбувається за тією ж схемою, що й НХЛ, а в фіналі команди змагаються за Кубок Колдера.
 • Чемпіонат Національної асоціації студентського спорту з хокею (NCAA) – це система американських коледжів, події якої привертають увагу мільйонів глядачів, адже можна побачити становлення майбутніх зірок хокею. 

Хокейні букмекерські контори онлайн

Якщо ви плануєте регулярно та успішно робити ставки на хокей, правильний вибір букмекера має чи не найважливіше значення. Кращі букмекерські контори онлайн пропонують своїм гравцям широкий вибір ринків ставок з високими коефіцієнтами, щедрі привітальні бонуси, хокейні прямі трансляції та можливість робити ставки на хокей під час гри. Окрім цього, кращі букмекерські контори гарантують вашу безпеку, захищаючи ваші особисті дані та гроші.

Деякі букмекери вирізняються тим, що надають найкращі привітальні бонуси, деякі – пропонують відмінні варіанти ставки на хокей під час гри, проте пам’ятайте, що ваш пріоритет – високі коефіцієнти, адже від цього залежить розмір вашого виграшу. Для повного розуміння ви можете ознайомитися з оглядами букмекерських контор на нашому сайті.

Стратегія ставок на хокей

Наявність стратегії значно збільшує ваші шанси на успіх, й чим точніші ваші прогнози на спорт, тим більше ви отримуєте від гри. Саме тому так важливо думати та аналізувати, коли ви робите ставки на хокей. Ось декілька нагальних порад щодо вашої особистої стратегії гри:

 1. Форма команди вдома та на виїзді. Хокейні вболівальники – сьомий член команди, тому від того, де відбувається гра, може залежати її результат.
 2. Прихована цінність шансів. Букмекери найчастіше обирають переможців команду господарів, якщо команда гостів не показує значно кращих результатів. Проте, існує багато інших факторів, як форма команд, їхній склад та отримані травми. Ця інформація може стати вашим привілеєм перед букмекером.
 3. Статистика. Який сенс покладатися на статистику регулярного сезону, якщо команди грають тут і зараз? Найактуальніша інформація та хокейні прямі трансляції можуть сказати вам більше, ніж події випадкового вівторка минулого листопада.

Ринки ставок. Шукайте букмекерів, які пропонують широку варіативність ставок, підмічайте деталі, використовуйте крапкові моменти на свою користь, аналізуйте та ще раз аналізуйте. І хай щастить!