Парі матч реєстрація

Парі матч – це відома міжнародна компанія, що працює у сфері беттінгу вже понад 20 років, має безліч освітніх та спортивних проєктів та користується повагою сотень тисяч клієнтів по всьому світу. Окрім цього, Парі матч – є букмекером, який одним з перших отримав ліценцію відповідно до чинного законодавства України: 10 лютого 2021 року компанії “Парі-Матч” було видано ліцензію на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет.

Перш ніж розпочати гру з одним з найвідоміших букмекерів в світі, необхідно зареєструватися на Парі матч: це дозволяє компанії забезпечувати безпеку ваших персональних даних, а також матеріальних та бонусних коштів. Парі матч реєстрація: де шукати, як пройти та на що звернути увагу – в нашому матеріалі.

Всі умови та правила щодо того, як зареєструватися на Парі матч можна знайти на офіційному сайті в розділі “Правила та умови”. Зокрема, є декілька важливих моментів, з якими необхідно ознайомитись, перш ніж перейти до розділу Парі матч реєстрація.

По-перше, реєстрація, відкриття депозиту і здійснення ставок дозволено виключно особам, які досягли 18-річного віку, на яких покладається повна відповідальність як за законність азартних ігор через мережу Інтернет в регіоні їх проживання, так і за надання відомостей про виграші або програші компетентним органам України.

По-друге, букмекерська контора наголошує на тому, що повністю довіряє інформації, що надається клієнтом при реєстрації, і відповідальності за не відповідність вище зазначеної інформації дійсності не несе. З метою запобігання фактам шахрайства та іншим конфліктним ситуаціям букмекерська мережа може у виняткових випадках вимагати від клієнта підтвердження посвідчення його особистості для перевірки справжності інформації, наданої клієнтом. 

Таким чином, при реєстрації клієнти погоджуються надати в такому випадку всі необхідні документи на вимогу букмекерської мережі.

По-третє, ви не можете мати декілька облікових записів одночасно, адже це вважається злочином й порушенням правил чесної гри, й, відповідно, карається блокуванням в букмекерській компанії назавжди.

Тож, як на Парі матч зареєструватися?

Парі матч реєстрація вимагає виконання декількох послідовних дій й займає не більше 5 хвилин. Реєстрація Парі Матч відбувається за алгоритмом:

 1. Перейдіть на офіційну сторінку Парі матч.
 2. Оберіть зручну для вас мову в лівому верхньому кутку.
 3. Знайдіть та натисніть яскраво-жовту кнопку “Реєстрація” в правому верхньому кутку.
 4. Оберіть мобільного оператора та введіть власний номер телефону.
 5. Оберіть валюту рахунку з 12 можливих варіантів.
 6. Придумайте пароль.
 7. Натисніть кнопку “Реєстрація”.

На цьому реєстрація Парі матч успішно завершена, проте звертаємо вашу увагу на декілька важливих моментів:

 1. Наданий алгоритм дій створений для нової версії сайту Парі матч. Всі дані, введені при реєстрації, окрім пароля, подальшій зміні не підлягають.
 2. Всі операції на ігровому рахунку виконуються у валюті, обраній клієнтом при реєстрації. Змінити валюту після створення облікового запису неможливо, тож одразу проаналізуйте, яка валюта задовольнить вас в повній мірі, зважаючи на те, що більшість платіжних систем та банків стягують комісію за конвертацію.
 3. Пароль, що вводиться гравцем при реєстрації на сайті, може складатися з будь-яких символів і може бути змінений гравцем в будь-який момент на сайті після процедури авторизації. Проте операція створення паролю має свої вимоги: мінімум 8 символів, мінімум 1 велика літера (A-Z), мінімум 1 маленька літера (a-z), мінімум 1 цифра та мінімум 1 спеціальний символ.
 4. Букмекерська мережа залишає за собою право провести процедуру верифікації після реєстрації власника ігрового рахунку.
  Первинна верифікація проводиться з метою підтвердження того, що ігровий рахунок Клієнта був зареєстрований на реальні дані та що він досяг 18-річного віку. Для цього Клієнт має можливість завантажити в налаштуваннях ігрового рахунку цивільний паспорт країни проживання або національне посвідчення особи.
  На документі повинні бути чітко видні ім’я, прізвище, фотографія, дата народження, номер документа. Прийняті можуть бути тільки кольорові фотографії документів (чорно-білі скани та ксерокопії документів не допускаються). 
 5. Наголошуємо на тому, що натискаючи кнопку “Реєстрація” ви автоматично погоджуєтеся з договором оферти та підтверджуєте, що вам вже виповнилося 18 років.

Парі Матч реєстрація – це проста послідовність дій, яка вимагає від вас, як гравця, введення особистої інформації, зокрема номеру мобільного телефону, й займає не більше 30 секунд. Проте після того, як швидка Парі матч реєстрація завершена, вам в обов’язковому порядку необхідно ввести й іншу інформацію про себе, зокрема ім’я та прізвище, дату народження, електронну пошту, вказати країну та місто проживання, й обрати таємне запитання, відповідь на яке знаєте лише ви, для того, щоб відновити ваш обліковий запис, якщо ви забудете пароль.

Тепер, коли ви знаєте, як на Парі матч зареєструватися, поговоримо про те, на який привітальний парі матч бонус ви можете розраховувати.

Одразу після реєстрації, ви можете розраховувати на отримання стартового заохочення: бонусу на перший депозит у розмірі 2500 гривень. Для отримання бонусу, необхідно внести на свій рахунок не менше 100 гривень одним платежем в період з 01.03.2021 по 31.03.2021 та підтвердити номер телефону в особистому кабінеті. Для більш детальної інформації – ознайомтесь з правилами та умовами акції. Для успішного виведення коштів з ігрового рахунку, необхідно виконати наступні умови: поставити суму бонусу в десятикратному розмірі на ставках з коефіцієнтом не менше 1.5 протягом 7 днів з моменту реєстрації.

Забирайте привітальний бонус та не забувайте про промокод Парі Матч.

В мобільній версії сайту та мобільному додатку Парі матч, який ви можете завантажити, перейшовши за посиланням на офіційному сайті або знайшовши його в PlayMarket, якщо ви користуєтесь операційною системою Android, чи в App Store, якщо ви користуєтеся операційною системою IOs, також доступна Парі матч реєстрація, для цього необхідно виконати вказані вище дії з єдиною різницею, на вашому телефоні замість повноцінного комп’ютера чи ноутбука.